SKRIVBORD, Olavi Hänninen för Nupponen, Finland, 1960-tal.

377105. SKRIVBORD, Olavi Hänninen för Nupponen, Finland, 1960-tal.

Teak. Skrivbord med hurts, 4 lådor. Längd 162, bredd 70, höjd 71 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 607