SMYCKESDISK / AFFÄRSDISK, teak och glas, 1950/60-tal.

377095. SMYCKESDISK / AFFÄRSDISK, teak och glas, 1950/60-tal.

Benställning i metall. Disk med 3 st lådor och 2 st skjutdörrar, inredning med plyschklädda kassetter. Längd 114, bredd 55, höjd 90.

Brukkslitage, repor, märken. Övre glasskiva med smärre nagg i hörnen. Blekt plyschklädsel, fläckar. En skjutdörr kärvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 726