UNDERREDE originalmålat,1800-tal.

377091. UNDERREDE originalmålat,1800-tal.

Underrede, originalmålat, 1800-tal
Höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 517