SERVERINGSVAGN / BORD, Art Deco-stil, 1900-talets andra hälft.

377087. SERVERINGSVAGN / BORD, Art Deco-stil, 1900-talets andra hälft.

Två plan med båge i svärtat böjträ, försett med hjul. Diameter 67 cm, höjd 82 cm.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 015