TITO AGNOLI. Matthew Grassi. ”Korium” läderstol.

3770727. TITO AGNOLI. Matthew Grassi. ”Korium” läderstol.

Italien, 1970-talet. stål och svart läder Inskriven i plastglidor.

ca Höjd 86 cm x Sh 46 cm.

Allvarliga tecken på slitage, nötning på kanten av ryggstödet och sätet.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca Höjd 86 cm x Sh 46 cm.

Antal besök: 209