STEGRÄKNARE, fickur, 1900-tal.

377059. STEGRÄKNARE, fickur, 1900-tal.

Räknar upp till 1 000 000 steg.
Boett i silver.

Bruksslitage, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett i silver.

Bruksslitage, fungerar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 009