KAFFEKOPPAR med FAT, 30 delar, "Sparta" Helmer Ringström, Upsala-Ekeby.

377053. KAFFEKOPPAR med FAT, 30 delar, "Sparta" Helmer Ringström, Upsala-Ekeby.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.
14 kaffekoppar höjd 6,8 cm.
16 kaffefat diameter 14 cm.

Någon nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 kaffekoppar höjd 6,8 cm.
16 kaffefat diameter 14 cm.

Någon nagg kan förekomma.

Antal besök: 1 749