PIEDESTAL med stenskiva, 1900-tal.

377045. PIEDESTAL med stenskiva, 1900-tal.

Längd 26 cm
Bredd 26 cm
Höjd 66 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm
Bredd 26 cm
Höjd 66 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall.

Antal besök: 611