BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, Hauptkopia, 1900-tal.

377023. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, Hauptkopia, 1900-tal.

Byrå med två lådor, samt bronserade beslag
Längd 87, bredd 41, höjd 73 cm.

Smärre slitage, slagmärken samt repor, lagad spricka på byråns bakre ben.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 692