LJUSKRONA, Oscariansk, elektrifierad, sent 1800-tal, höjd ca. 73 cm.

377006. LJUSKRONA, Oscariansk, elektrifierad, sent 1800-tal, höjd ca. 73 cm.

6 ljusarmar.

Prismor saknas. En glaskupa med spricka. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar.

Antal besök: 1 156