TRANSISTORRADIO, Grundig Satellit 6000, 1960-tal.

3769505. TRANSISTORRADIO, Grundig Satellit 6000, 1960-tal.

Ca 43 x 30 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 43 x 30 cm.

Antal besök: 880