Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
OLLE OLSSON HAGALUND. Färglitografi. kvinnofigur med hatt, signerad, 207/360.
37695. OLLE OLSSON HAGALUND. Färglitografi. kvinnofigur med hatt, signerad, 207/360.
62 x 40 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 40 cm.
Fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
1 430