JACKA. byxor, m/45, armén, Sverige.

3769096. JACKA. byxor, m/45, armén, Sverige.

Pälsfodrad jacka och byxor m/45.
Jacka svart/grå.
Byxor blå/svarta.

Slitage. Lösa knappar. Slitna sömmar.
Malskador.
Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jacka svart/grå.
Byxor blå/svarta.

Malskador.
Smuts.

Antal besök: 703