TV-MÖBEL, Monark, teak, 1900-talets mitt.

376880. TV-MÖBEL, Monark, teak, 1900-talets mitt.

Tv 20"
Längd 75 cm
Bredd 37 cm
Höjd 86,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tv 20"
Längd 75 cm
Bredd 37 cm
Höjd 86,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 5 255