SKRIVBORD, vitmålat, tidigt 1900-tal.

37688. SKRIVBORD, vitmålat, tidigt 1900-tal.

Två lådor i sargen. Längd 111, bredd 67, höjd 75 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 982