VERKTYGSHURTSAR, 3 st, metall, samtida.

3768504. VERKTYGSHURTSAR, 3 st, metall, samtida.

Bredd ca 62 cm. Djup 33 cm. Höjd ca 108 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.
Nycklar finns till 2 st hurtsar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 547