KARMSTOLAR, 1 par, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal.

376795. KARMSTOLAR, 1 par, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal.

Vitmålade med bronserade detaljer.

Omfattande slitage, renoverade, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 877