MEKANISK LEKSAK, travhäst med kusk, "Arabian", DGM, Västtyskland.1950-tal.

376710. MEKANISK LEKSAK, travhäst med kusk, "Arabian", DGM, Västtyskland.1950-tal.

Uppdragbar. Originalemballage. Längd 16 cm.

Bruksslitage, skada vid hals på kusk.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 9 306