STOLAR, 4 st " Sjuan " Arne Jacobsen för Fritz Hansen 1960-70 tal.

376693. STOLAR, 4 st " Sjuan " Arne Jacobsen för Fritz Hansen 1960-70 tal.

4 st Stolar Sjuan, Arne Jacobsen
3 st 1960 tal, kåpa metall
1 st märkt 1970, kåpa plast märkt 1970.

Bruksslitage, färgsläpp, repor, se bilder !

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st 1960 tal, kåpa metall

Antal besök: 3 404