SOFFA, brunt skinn, 3-sits, Contempo, 2000-tal.

3766932. SOFFA, brunt skinn, 3-sits, Contempo, 2000-tal.

Ca 230x100 cm, höjd ca 88 cm.

Bruksslitage.
Kantstött. Mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 230x100 cm, höjd ca 88 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 361