BYRÅ, med intarsia, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

376671. BYRÅ, med intarsia, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Byrå med tre lådor
Längd 34, bredd 27, höjd 75 cm.

Fanerbortfall samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå med tre lådor

Fanerbortfall samt repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 905