KUNGLIGT FOTOGRAFI, litografis tryck, "Gustaf VI Adolf, 1900-talets mitt.

376660. KUNGLIGT FOTOGRAFI, litografis tryck, "Gustaf VI Adolf, 1900-talets mitt.

Tryck hos generalstabens litografiska anstalt, Stockholm 1951. Bladstorlek 62 x 46 cm. Ram krönt med krona.

Proveniens Tempelriddarna Svea, Härnösand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 257