LARS PIRAK. Träsnitt på rispapper, signerad och numrerad 5/30.

376649. LARS PIRAK. Träsnitt på rispapper, signerad och numrerad 5/30.

Bildmått 27,5 x 42,5 cm.

Smärre veck.

Lars Pirak (1932–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 27,5 x 42,5 cm.

Smärre veck.

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besök: 1 667