RECIEVER/FÖRSTÄRKARE, Sony, vintage, 70/80-tal. DVD-spelare Pioneer.

376642. RECIEVER/FÖRSTÄRKARE, Sony, vintage, 70/80-tal. DVD-spelare Pioneer.

Längd 42cm-43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42cm-43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 144