Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, koppar och prismor, Werner Shou, Coronell Electrics, 1960-tal.
376633. TAKLAMPA, koppar och prismor, Werner Shou, Coronell Electrics, 1960-tal.
Diameter 42 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 42 cm.
Bruksslitage, repor.
Stadsauktion Sundsvall
3 466