SIDOBORD, mässing/glas, 1900-tal.

3766115. SIDOBORD, mässing/glas, 1900-tal.

Längd 45 cm, bredd 35cm, höjd 51 cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 224