ROAMER, HERRUR, SEAROCK, 1970-TAL.

3765715. ROAMER, HERRUR, SEAROCK, 1970-TAL.

Mod. 521 2210 325.
Manuellt urverk.
Datumvisning.
Diam. 3,4cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Glas och boett med repor. Rem med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mod. 521 2210 325.
Manuellt urverk.
Datumvisning.
Diam. 3,4cm.

Antal besök: 228