MATTA, röllakan, 390 x 122 cm, signerad SW.

376521. MATTA, röllakan, 390 x 122 cm, signerad SW.

Möjligen Sofia Widén. Grå botten.

Slitage, fläckar, fransar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 409