MADELEINE PYK. färglitografi, "Par på promenad", signerad och numrerad M Pyk 214/295.

376503. MADELEINE PYK. färglitografi, "Par på promenad", signerad och numrerad M Pyk 214/295.

Bladets mått ca 18 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets mått ca 18 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 129