Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
TATIANA KRAUS. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1995.
376500. TATIANA KRAUS. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1995.
78 x 64 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
78 x 64 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 085