CARL AUGUST JOHANSSON. olja på duk, otydlig signering o dat.

376496. CARL AUGUST JOHANSSON. olja på duk, otydlig signering o dat.

Landskap med vattendrag med eka i förgrunden. 40x60.

Omfattande färgbortfall samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 493