PAPPERSKORG, teak, Servex, 1960-tal.

3764833. PAPPERSKORG, teak, Servex, 1960-tal.

Höjd 40 cm.

Bruksslitage. Smärre fanérskador. Invändig smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Antal besök: 296