3764713. F. BALLMANN. Landskap med kor.
Okänd konstnär, landskap med kor, olja på duk, placerad på kartong, 1926, signerad och daterad 'F. Ballmann 1926', ca. 35 x 51 cm, med ram ca. 45,5 x 60 cm.