DEKORATIV VAS, porslin, Kina, 2000-tal.

37646. DEKORATIV VAS, porslin, Kina, 2000-tal.

Pålagd dekor, höjd 52,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pålagd dekor, höjd 52,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 773