SPINDELUR, silver, sent 1700-tal, urtavla märkt Wallerius Norrköping.

376428. SPINDELUR, silver, sent 1700-tal, urtavla märkt Wallerius Norrköping.

Diameter ca. 6,5 cm.

Bruksslitage. Visare lös, skador på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 6,5 cm.

Antal besök: 884