BOKHYLLA, teak, 1960-/70-tal.

BOKHYLLA, teak, 1960-/70-tal.
3763793. BOKHYLLA, teak, 1960-/70-tal.

med skåp, lådor och skrivskiva,
höjd 168 cm, bredd 120 cm, djup 40 cm.

mindre bruksslitage.

Tema

Höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Tema

Höstkvalitetsauktion

Antal besök: 898