KNUT VALINDER. Fågelboet, olja på duk, signerad.

376370. KNUT VALINDER. Fågelboet, olja på duk, signerad.

22 x 44 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 44 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 398