OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TAVLA, olja duk, signerad T.Eriksson, "Gamla kåkar", 1900-tal.

376368. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TAVLA, olja duk, signerad T.Eriksson, "Gamla kåkar", 1900-tal.

Bildmått 21 x 39 cm.
Rammått 40 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 21 x 39 cm.
Rammått 40 x 58 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 076