PINNSTOLAR, 6 st, trä, 1900-talets första hälft.

376342. PINNSTOLAR, 6 st, trä, 1900-talets första hälft.

Sitsar med pressade dekorer.
Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, smärre skador, märken, fläckar, ställvis blekta, vissa med sprickor under sits, något ranka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitsar med pressade dekorer.
Sitthöjd 47 cm.

Antal besök: 914