LODREGULATOR, nyrenässans, 18/1900-tal.

37631. LODREGULATOR, nyrenässans, 18/1900-tal.

Höjd 120 cm.

Slitage/lagning på en knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm.

Slitage/lagning på en knopp.

Antal besök: 1 053