TUBKIKARE, 25-50 x förstoring, Kowa, Japan, 1900-talets mitt.

376288. TUBKIKARE, 25-50 x förstoring, Kowa, Japan, 1900-talets mitt.

Längd 40 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 6 968