KAMERA, Rolleicord, 1900-talets första hälft.

376274. KAMERA, Rolleicord, 1900-talets första hälft.

Stativ samt div kameratillbehör medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 596