FIGURIN, porslin, apa med frukt, Kina, 17/1800-tal.

376261. FIGURIN, porslin, apa med frukt, Kina, 17/1800-tal.

Möjligen vas eller kanna. Längd ca 10,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 371