OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flodlandskap, olja på duk, signerad Roberts.

376244. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flodlandskap, olja på duk, signerad Roberts.

Ca 51 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 51 x 38 cm.

Antal besök: 3 188