PROMENADKÄPP MED STICKERT, ben arbete, 1900-tal.

376231. PROMENADKÄPP MED STICKERT, ben arbete, 1900-tal.

Tot längd 92,5 cm, stickert längd 81 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 593