LJUSSTAKAR, metall, 2 stycken, 4 armar, 1900-talets första hälft.

376222. LJUSSTAKAR, metall, 2 stycken, 4 armar, 1900-talets första hälft.

Höjd 49 cm.

Bruks och åldersslitage
Mycket kraftigt ärgade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Bruks och åldersslitage
Mycket kraftigt ärgade.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 852