SIGNE LUNDQVIST LANJE. Olja på duk.

376189. SIGNE LUNDQVIST LANJE. Olja på duk.

Mild februaridag, Nissan, Signerad och daterad -98.
57x69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

57x69 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 794