KJELL LÖNNÅ. Färglitografi. Signerad samt numrerad.

376185. KJELL LÖNNÅ. Färglitografi. Signerad samt numrerad.

Signerad i blyerts. Numrerad 52/150. 34 x 35 cm.

Kjell Lönnå (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kjell Lönnå (Född 1936)

Antal besök: 1 557