VAS, stengods, Sven Weijsfelt, studiohanden, Gustavsberg.

376153. VAS, stengods, Sven Weijsfelt, studiohanden, Gustavsberg.

Daterad -88. Höjd ca 20 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -88. Höjd ca 20 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 785