LOKSELE, OK, för ARDENNER skinn ek, 1800-tal.

376118. LOKSELE, OK, för ARDENNER skinn ek, 1800-tal.

80 x 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 47 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 036